תלתל

תרום עכשיו לפעילות תלתל

יש לבחור אופציה אחת מבין האפשרויות מעלה

שביל מכוסה עלים, עצים מלאי עלווה בצד, וצעדים קלילים, פסיעות של רגליים קטנות אצות רצות בו.

זהו השביל המוביל למועדונית הילדים שלנו. אם תמשיכו עם השביל ותיכנסו פנימה, תגלו שבמועדונית שלנו יש את כל מה שאין בבית. אהבה פשוטה עוטפת את אלו שאין להם תום ילדות. צחוק מצטלצל נשמע כאן מאלו שבביתם אין חיוך. מנה מזינה וחמה כל יום, להשביע גוף רעב ונפש שוקקה. משחקים דידקטיים, ומשחקי חברה. ג'ימבורי וחצר פעילה. יצירה חופשית ומשימה יומית. פלסטלינה וחריזה, פימו וגואש. מוזיקה ושעת סיפור. ובעצם, מה לא? עולם שלם של התפתחות, של שמחה ושל סיפוק.

מתוך הכרות מעמיקה עם המשפחות הנעזרות פתחנו את המועדונית, עבור אותם ילדים וילדות, בעלי העיניים העצובות, המחפשות אהבה ונוחם בעולמן העלוב.
כאותם אומללים שנכנסו אל ביתו של העשיר כלבא שבוע כשהם רעבים ככלב ויצאו ממנו כשהם שבעים, נכנסים ילדינו למועדונית כשהם רעבים וכמהים למזון חם ולתשומת לב, ויוצאים ממנה לעת ערב כשהם שבעים, מסופקים ומלאי כוחות להתמודדות עם החסר המצפה להם בבתיהם.
ככל פעולותיה של "חסדי יוסף", הובילו אנשי המקצוע המלווים את תוכנית המועדונית כשתיאוריית הצרכים מכתיבה את בניית תוכנית הפעילות:
המועדונית נועדה בראש ובראשונה לספק לילדים את הצרכים שמסיבות שונות הם אינם זוכים לקבל בבתיהם, מבטחון תזונתי ועד התפתחות שפה ותקשורת ואוריינות לימודית.
כאשר תבקרו במועדונית תוכלו לראות כיצד לאחר אכילת המנה החמה והמזינה פנויים הילדים לעסוק בחיפוש סיפוק שאר צרכיהם. לאחר תקופת מה במועדונית, עם המון השקעה של מוח ולב, הם קרבים שלב אחר שלב למימוש העצמי שלהם, שמביא לבריאות ולרווחה נפשית, ומבטיח בעזרת ה' עתיד טוב יותר.

כשמסופקים צרכיו הבסיסיים של הילד, יוכל להתפנות ללמידה ולמימוש עצמי (אברהם מאסלו, פסיכולוג)

היכנסו לגלריה וצפו במאות תמונות מתוך הפעילות השוטפת של מועדונית תלתל!

 

 

דילוג לתוכן